Lezzetlerimiz

Lezzetlerimiz


Kurabiye Çeşitlerimiz

Kurabiyelerimiz de hiç bir tatlandırıcı ve kimyasal katkı maddesini doğal ürünlerin yerine koymayız ve asla kullanmayız. Malzemelerimiz tümüyle doğaldır; ürün kalitesi kanıtlanmış üreticilerin, doğal ürünlerini kullanırız. Bizler için kaliteli malzeme, mükemmel hamurdur. Mükemmel hamur, harika damak tatları demektir.

Yaş Pasta Çeşitlerimiz

İşletme olarak bünyemizde çalışan ustalarımız sayesinde lezzetli ve kaliteli pastalar yapmakta ve siz müşterilerimize sunmaktayız. Bizlerden istediğiniz her şekilde pastayı yapabilmekteyiz. Bizlere ulaşarak resmini gönderdiğiniz her türlü pastayı ustalarımızın el becerileri sayesinde en kısa sürede yapabilmekteyiz. Bu pastaları yaparken kullandığımız malzemeler

Tatlı Çeşitlerimiz

Olsa da yesek dediğiniz parmaklarınızı yedirecek tatlı ve yaş pasta çeşitlerimiz ağzınıza layık. Sultan Ekmek & Pasta en lezzetli tatlı çeşitlerimiz ile gönüllere taht kurmayı başardık.

Ekmek Satışı

Tabağa döktüğünüz zeytin yağına banarak yiyebileceğiniz, üzerine tereyağı sürerek tadını katlayacağınız ve isterseniz de kızartarak çıtır çıtır tüketebileceğiniz enfes ekmek çeşitleri Sultan Ekmek & Pasta!