Sultan Ekmek & Pasta işletmesi olarak sizlere İstanbul ili Sultangazi ilçesinde hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmet müşterilerimiz en önemli hizmetler arasında yer almaktadır.

Gıda sektöründe sunulan hizmetin her şeyden önce temiz bir ortamda yapılması zorunlu şartlardan bir tanesidir. Bu sebepten dolaylı işletmemiz bünyemizde çalışan temizlik personelleri aracılığı ile gün içerisinde defalarca temizlenmek suretiyle steril bir ortamda hizmet sunulmaktadır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz temizlik şirketleri sayesinde ayda bir kez olmak üzere büyük temizlik yapılmaktadır. Bu özellik sayesinde siz müşterilerimize temiz ve sağlıklı bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde çalışan ustalarımız sayesinde lezzetli ve kaliteli pastalar yapmakta ve siz müşterilerimize sunmaktayız. Bizlerden istediğiniz her şekilde pastayı yapabilmekteyiz. Bizlere ulaşarak resmini gönderdiğiniz her türlü pastayı ustalarımızın el becerileri sayesinde en kısa sürede yapabilmekteyiz. Bu pastaları yaparken kullandığımız malzemeler günlük olarak temin edilmekte ve pastalarımızın tazelikleri her zaman korunmaktadır.

Sizlerde sevdiklerini, çocuklarınızı özel günlerinde mutlu etmek istiyorsanız bizlere ulaşarak her türlü pastayı sipariş verebilirsiniz. Ayrıca belli büyüklüklerdeki pastaları evlerinize teslim etmekteyiz. Bizden aldığınız hizmetin fiyatı piyasa şartlarına göre her zaman çok daha uygun olmakta ve bu sayede siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Sizlerin de lezzetli, güzel görünüşlü bir pasta hizmetine ihtiyacınız var ise eğer İstanbul ekmek & pasta sektöründe hizmet veren işletmemiz ile iletişime geçerek her şekilde pasta hizmeti alabilirsiniz.